Inloggen

Contact
MHC Nunspeet
Hockey
Adres
MHC Nunspeet
Sportlaan 9
8070 AL postbus 489 Nunspeet

0341-729044
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 mei 2019
Tijd T/U Team Tegen team
09:45 Uit Meisjes F1 HC Zwolle MF10
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Overig 
  G-Hockey 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo G1 8 24 8 0 0 41 10
2 Ede G 1 8 15 5 0 3 28 21
3 Upward G 3 9 6 2 0 7 21 30
4 Nunspeet G1 7 3 1 0 6 10 39
  Oost 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nunspeet JA1 13 31 10 1 2 59 29
2 Holten-Rijssen JA1 13 28 9 1 3 54 24
3 Twente JA2 13 27 8 3 2 56 27
4 Apeldoorn JA3 13 23 7 2 4 30 28
5 Ommen JA1 13 15 6 0 7 45 29
6 Twello JA1 13 9 3 0 10 25 73
7 Lochem JA2 13 9 2 3 8 19 46
8 Kampen JA1 13 5 1 2 10 27 59
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nunspeet MA1 13 34 12 1 0 73 10
2 Apeldoorn MA3 13 26 8 2 3 38 14
3 Ares MA4 13 26 8 2 3 30 19
4 Epe MA1 13 25 8 1 4 38 23
5 Meppel MA3 13 24 8 0 5 41 27
6 Flevoland MA3 13 13 4 1 8 22 37
7 Mezen MA2 12 12 3 3 6 21 31
8 Meeuwen MA2 13 11 3 2 8 16 37
9 Hardenberg MA1 13 8 2 2 9 21 41
10 Zwolle MA7 12 2 0 2 10 1 62
  3e klasse 
  Meisjes A1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommen MA1 10 27 9 0 1 35 17
2 Meppel MA3 10 17 5 2 3 28 23
3 Nunspeet MA1 10 16 5 1 4 24 23
4 Flevoland MA3 10 10 3 1 6 20 27
5 Hardenberg MA1 10 10 2 4 4 17 19
6 Hardenberg MA2 10 5 1 2 7 11 26
  2e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MB3 13 31 10 1 2 44 19
2 Almelo MB3 12 27 9 0 3 39 19
3 Nunspeet MB1 13 27 9 0 4 41 25
4 Zutphen MB5 13 12 3 3 7 20 42
5 Zwolle MB8 12 7 2 1 9 17 30
6 Apeldoorn MB6 13 6 1 3 9 19 45
  3e klasse 
  Meisjes B1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB2 10 30 10 0 0 82 10
2 Ares MB2 10 24 8 0 2 58 15
3 Apeldoorn MB3 10 12 3 3 4 23 34
4 Nunspeet MB1 10 8 2 2 6 16 43
5 Mezen MB3 10 6 1 3 6 17 56
6 Epe MB1 10 5 1 2 7 17 55
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB5 13 37 12 1 0 71 8
2 Meppel MB3 13 23 7 2 4 27 29
3 Epe MB1 13 22 7 1 5 33 29
4 Mezen MB3 13 22 7 1 5 35 34
5 Kampen MB1 13 19 6 1 6 36 35
6 Flevoland MB4 13 14 4 2 7 25 38
7 Nunspeet MB2 13 10 3 1 9 18 35
8 Apeldoorn MB7 13 4 1 1 11 13 50
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MC7 8 20 6 2 0 37 7
2 Ares MC7 8 14 4 2 2 21 15
3 Zwolle MC9 8 12 4 0 4 29 15
4 Zutphen MC5 8 12 4 0 4 23 35
5 Mezen MC4 8 11 3 2 3 21 19
6 Nunspeet MC1 8 0 0 0 8 3 43
  4e klasse 
  Meisjes C1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Epe MC2 10 30 10 0 0 63 8
2 HCHN MC3 10 17 5 2 3 49 27
3 Flevoland MC3 10 16 5 1 4 22 23
4 Hattem MC2 10 13 4 1 5 24 29
5 Dalfsen MC1 10 9 3 0 7 25 36
6 Nunspeet MC1 10 3 1 0 9 8 68
  3e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD5 8 24 8 0 0 57 4
2 Mezen MD5 8 18 6 0 2 42 11
3 Meppel MD2 8 12 4 0 4 13 21
4 Flevoland MD4 7 6 2 0 5 9 42
5 Zwolle MD12 7 4 1 1 5 8 23
6 Nunspeet MD1 8 4 1 1 6 5 33
  4e klasse 
Senioren 
  Dames 1 (Zaal) 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hardenberg D1 10 27 9 0 1 61 17
2 HVA D1 10 25 8 1 1 39 13
3 Hoogeveen D1 10 19 6 1 3 47 19
4 Nunspeet D1 10 7 2 1 7 22 57
5 Coevorden D1 10 6 2 0 8 14 42
6 Meppel D1 10 4 1 1 8 13 48
  3e klasse 
  Veteranen HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen HB 16 44 14 2 0 98 21
2 Coevorden HA 16 37 12 1 3 67 34
3 Meeuwen HA 16 33 10 3 3 59 33
4 Hardenberg HA 16 32 10 2 4 57 38
5 Salland HA 16 23 7 2 7 46 52
6 Dalfsen HA 16 21 6 3 7 32 31
7 Ommen HA 15 16 5 1 9 41 51
8 Nunspeet HA 16 11 3 2 11 28 67
9 Hoogeveen HA 16 7 1 4 11 22 50
10 Zwolle HE 15 3 1 0 14 13 86
  Veteranen 2e klasse 
  Veterinnen DA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn DB 16 45 15 0 1 58 11
2 Overbetuwe DA 16 32 10 2 4 34 21
3 Twente DB 15 30 10 0 5 49 14
4 Epse DA 15 28 8 4 3 41 24
5 Twello /Ares DA 16 27 8 3 5 25 19
6 Deventer DB 16 23 6 5 5 26 22
7 Zutphen DA 16 21 6 3 7 25 33
8 Upward DD 16 11 3 2 11 11 35
9 Westerduiven DA 16 5 1 2 13 10 45
10 Nunspeet DA 16 4 1 1 14 5 60
  Veteranen 2e klasse 
Jongste jeugd 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes8 E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes8 E1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Hoofdsponsor
Statistieken
woensdag 22 mei 2019
Aantal leden (info) 162
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 70,4%
Sponsoren
Mededelingen
Clubcompetitie
1. Meisjes A1
2. Meisjes B1
3. Jongens A1
4. Meisjes A1 (zaal)
5. ZAALBLOK
hele clubcompetitie..
Bardienst
(% bezetting bar)
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 28% |week: 17%

Teams